Інструкції

Вам необхідно написати та підготувати до захисту КУРСОВУ РОБОТУ.

Вибір теми:

· Уважно ознайомтесь з переліком тем, що містяться на сайті.

· Виберіть тему, яка Вам найбільше підходить.

· Перелік тем приблизний. Тому, якщо жодна з запропонованих тем Вам з певних причин не припала до душі, чи Ви маєте власні розробки з певної проблеми й маєте бажання представити їх як курсову роботу – погодьте будь-ласка свою тему зі мною, надіславши листа електронною поштою.

Строки та способі подання робіт на рецензування:

· Уважно слідкуйте за строками, в які Ви маєте здати роботу. День здачі зазначений у Вас в індивідуальній відомості.

· Бажано надіслати мені роботу електронною поштою guzenkov@i.ua за тиждень до зазначеного строку. В цьому разі Ви вчасно отримаєте рецензію. А якщо до роботи будуть зауваження – встигнете виправити.

· Відправивши роботу електронною поштою, дочекайтесь листа-підтвердження, який я надсилаю кожному. Якщо Ви його не отримали – відправте ще одного листа з роботою. Бажано також в електронній пошті поставити мітку «звіт про доставку». Тоді сервіс автоматично підтвердить Вам, що листа я відкрив.

УВАГА

Кожна робота обов’язково перевіряється на наявність плагіату програмами Etxt та Advego. Роботи, що містять менше 70% оригінального тексту НЕ перевіряються та Не рецензуються. Ви самі можете перевірити оригінальність роботи на відповідних сайтах перед відправкою.

· Паперовий варіант роботи Ви маєте подати до навчальної частини ЗОІППО.

Рецензія:

· Рецензія буде надіслана Вам для ознайомлення. Зауваження, висловлені в ній, будуть предметом обговорення на захисті. Тому уважно ознайомтесь із ними.

· Паперовий варіант рецензії я передаю до навчальної частини. Вам не треба витрачати час та приходити на кафедру особисто. Достатньо електронного варіанту роботи, щоб отримати рецензію.

· Паперовий варіант рецензії разом із зареєстрованою роботою Ви отримаєте в день захисту в навчальній частині ЗОІППО.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

електронна адреса guzenkov@i.ua

телефон кафедри 222-25-82

моб 068 400-11-91

Кiлькiсть переглядiв: 116

Коментарi